AKTUALITY

 

Máte zájem o bližší informace, týkající se zřízení a provozu firemních školek nebo dětských skupin?

ZAJÍMÁ VÁS PROBLEMATIKA DĚTSKÝCH SKUPIN? Obraťte se na nás na e-mailové adrese: info@skolka-jesle.cz .

firemní školky

Chcete založit svou firemní školku bez starostí a se zárukou profesionálního přístupu ? Kontaktujte nás !

info@skolka-jesle.cz

FIREMNÍ ŠKOLKA BEZ STAROSTÍ

 

PORADENSTVÍ

Seznámíme vás s problematikou firemních školek, s podmínkami zřízení a provozu dětské skupiny, dětského centra a firemní školky, s obvyklými náklady na zřízení a provoz, možnostmi financování a daňové uznatelnosti, s reálným časovým harmonogramem projektu a aktuální legislativou. Vstupní konzultaci poskytujeme firmám zdarma.

 

ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU

Na základě výsledku dotazníkového šetření mezi vašimi zaměstnanci zpracujeme provozní a ekonomický projekt firemní školky tak, aby provoz odpovídal konkrétním požadavkům a potřebám firmy.  Doporučíme optimální počet zaměstnanců, technické řešení a časový rámec přípravných prací.

 

ZŘÍZENÍ FIREMNÍ ŠKOLKY

Vaši firemní školku zřídíme na klíč. Vytipujeme vhodný objekt a doporučíme úpravy potřebné pro jeho rekolaudaci na předškolní zařízení. Vypracujeme projekt pro odpovědné úřady a zajistíme potřebná povolení. Navrhneme optimální vybavení školky odpovídající vašim potřebám a legislativním požadavkům. Provedeme nábor zaměstnanců a jejich vyškolení v již existujících provozech. Zpracujeme pedagogický plán a nastavíme interní komunikaci s rodiči.

 

PROVOZ FIREMNÍ ŠKOLKY

Poskytujeme kompletní službu provozu firemní školky s využitím našich živnostenských oprávnění a s týmem našich zaměstnanců.  Školky provozované naší společností nabízejí rodičům vysoký standard péče o děti od 18, respektive 6 měsíců věku až po předškoláky. Vzdělávání v námi provozovaných školkách odpovídá požadavkům MŠMT, může být rozšířeno o intenzivní jazykovou, sportovní, hudební či jinou výuku dle přání klienta.   Vysoký standard kvality našich služeb mohou potvrdit referenční školky, např. firemní školka “Seznámek” nebo firemní školka Paláce Křižík “Nikolajka”.

 

DOTACE

Pro firmy, jejichž školku provozujeme, nabízíme zdarma zpracování žádosti o dotace z EU na provoz firemní školky. V minulém období jsme získali více než 5 mil. Kč pro firemní školku Fakultní nemocnice Homolka, v tomto roce celkem 8,5 mil. Kč pro další firemní školky.

 www.firemni-skolky.cz © 2008 - 2011 | e-mail: info@skolka-jesle.cz
All Rights Reserved